Відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту  ТМР

Дата: 06.03.2024 12:22

5 березня 2024 року відбулось засідання колегії відділу освіти, молоді таФото без опису спорту Тальнівської міської ради.

Захід відбувся під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту ТМР Лариси Коваль, за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Юрія Свідерського,  за участю керівників закладів освіти Тальнівської міської територіальної громади.

На колегії розглядались актуальні питання розвитку освіти, зокрема:

📍Про виконання у закладах загальної середньої освіти рішення сесії Тальнівської міської ради від 21.12.2020 року №2/8-15 "Про затвердження Програми правової освіти населення Тальнівської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки".
📍Про виконання Програми підтримки та  розвитку молодіжної політики "Молодь Тальнівщини" у Тальнівській міській територіальній громаді на 2021 – 2025 роки.
📍Про виконання рішень колегії від 03.03.2023р.

Про роботу із зазначених питань інформували:

Качан  В.О., консультант КУ "ЦПРПП" ;

Лозан Л.М., провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради;

Безталанна Л.Г., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

Після завершення колегії було проведено нараду з керівниками закладів освіти, на якій було обговорено актуальні питання щодо організації харчування, ведення шкільної документації, атестації педагогічних працівників, проведення поточних ремонтних робіт, оптимізації закладів освіти, відміни проведення ДПА у 4-х, 9-х та 11-х класах, закупівлі спортивного інвентарю.