Любі жінки !!!

Дата: 08.03.2024 12:56

Щиро вітаємо Вас зі святом весни, зі святом жіночності та кохання – 8 Березня !Фото без опису

Сьогодні українська жінка уособлює мужність, нескореність, самопожертву. Вона має велич та високість патріотичного почуття, велику любов до Батьківщини! В особі справжньої українки втілений незрівнянний, величний образ українського незламного духу. Віки і тисячоліття світової історії осяяні Вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки Вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Мати, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. Щедрість Ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований. Адже Ви перетворюєте його на чарівну перлину, яку чоловіки кладуть і довічно кластимуть до Ваших ніг.

До цих слів хочеться додати побажання здоров'я, щастя, любові, поваги, миру, процвітання та стабільності! Хай це свято зігріває надіями, а любов і віра огортають Вас і Вашу родину щастям і благополуччям! Нехай поруч з Вами завжди будуть лише гідні люди! Бажаємо, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Перемоги всім нам!

З повагою міський голова Василь Сідько, депутатський корпус, виконавчий комітет Тальнівської міської ради.