У березневі дні ми відзначаємо 80-ту річницю визволення Черкащини від фашистського агресора.

Дата: 09.03.2024 09:00

9 березня – День визволення Тального від нацизму в ході Другої світової війни.Фото без опису

Вшанування цієї дати підтримує дух спільноти і є символом визнання подвигів ветеранів та всіх, хто віддав своє життя у боротьбі за справедливість та мир.

У цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам за їх мужність, відвагу та нескореність духу.

Міцного вам здоров'я, довгих років життя, добра і щастя, а головне – мирного неба і вічної шани від оточуючих.

Представники влади та громадських організацій віддали належну пам’ять загиблим та поклали квіти до Пагорба Слави в м. Тальне.

Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Перед незалежною Україною постали нові складні виклики, і тільки український народ, усвідомивши свою відповідальність за власну історичну долю, спроможний їх подолати.

Злочини рф в Україні мають бути зупинені, а путінський режим – засуджений і переможений спільними зусиллями усього цивілізованого світу так само, як фашистський режим.

Слава Україні!🇺🇦