Громада прощається з воїном – Олексієм Каминіним

Дата: 13.03.2024 11:18

Вaжкuй час Вaжке серце Фото без опису

Тальнівська громада знову прощається з воїном  Каминіним Олексієм Анатолійовичем з с. Мошурів.

Прощання з Героєм відбудеться в місті Тальне в четвер 14 березня  2024 року о 10 годині біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та Захисникам України.

Звертаємось до жителів Тальнівської громади з проханням - гідно зустріти загиблого Захисника України.

Довідково: Олексій Каминін (26.09.1975-12.03.2024) був уродженцем м. Геленджик, Краснодарського краю. У трьох річному віці  з батьками  переїхав жити в с. Мошурів.

З 1995 по 1996 рік проходив строкову військову службу в Збройних Силах України.

19 грудня 2023 року Олексій був мобілізований до лав ЗСУ та став на захист рідної України.

12 березня 2024 року життя воїна обірвалося.

У Олексія Каминіна залишилися дружина Оксана Василівна, донька Альона, брат і сестра.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким Героя. Хай Господь дасть Вам  сил і терпіння пережити тяжке горе.

Вічна пам'ять Захиснику!