У Тальному відбулися урочистості з нагоди Дня працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення

Дата: 15.03.2024 13:39

У п’ятницю, 15 березня, напередодні професійного свята – Дня працівників житлово-Фото без описукомунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначається в Україні в третю неділю березня (в цьому році – 17 березня), у залі засідань Тальнівської міської ради відбулися урочистості, присвячені цій даті.

На початку заходу міський голова Василь Сідько привітав працівників житлово-комунального господарства громади з професійним святом. Подякував представникам галузі за роботу та наголосив, що саме вони роблять сучасним, красивим та затишним наше місто та населені пункти громади. Також Василь Петрович  підкреслив, що не дивлячись на всі труднощі та негаразди, які сьогодні переживає наша країна, працівники галузі віддані своїй справі.

Побажав усім міцного  здоров’я, успіхів, сили і натхнення, впевненості у завтрашньому дні та такої очікуваної Перемоги.

У ході зустрічі міський голова урочисто нагородив найкращих працівників підприємств за добросовісну, сумлінну працю,  професійне виконання посадових обов’язків, вагомий внесок у розвиток благоустрою громади та з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення грамотами та подяками виконавчого комітету ТМР.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять наших мужніх героїв, захисників, завдяки яким ми можемо жити і працювати…

Опісля відбувся святковий концерт за участю дуетів у складі:

- Віталія та Ірини Фурси;

-Вікторії Гудзенко та Ярослава Цимбала;

народних аматорських жіночих вокальних  ансамблів:

Тальнівчанки», керівник Алла Іщенко;

-«Калина», керівник Ярослав Цимбал;

колективу бально-спортивного танцю Тальнівського БК, керівник Наталія Шевчук.