На Раді оборони розглянули підтримку військових

Дата: 20.03.2024 16:10

Збройні Сили України повинні отримувати належну підтримку і Рада Оборони Тальнівської міської територіальноїФото без опису громади докладає до цього максимум зусиль. Усі запити від військових у 2023 році розглядалися та вирішувалися негайно. Потреби, відповідно до офіційних запитів військових частин, забезпечувалися і зараз забезпечуються із бюджету Тальнівської міської територіальної громади.

18 березня під головуванням міського голови Василя Сідька відбулося чергове засідання, на якому розглядали звернення від військових частин. Присутні розглянувши усі питання одноголосно підтримали надання необхідної допомоги військовим частинам.

Зокрема на засіданні вирішили придбати для однієї в/ч:

📌квадрокоптер DJI MAVIC 3Т – 1 шт;

📌квадрокоптер DJI MAVIC 3 Рro – 3 шт.

За запитом іншої в/ч:

📌квадрокоптер DJI MAVIC 3Т – 1 шт;

📌квадрокоптер DJI MAVIC 3 – 1 шт;

📌лазерний вказівник Vector Optics Laser Combo Gen з ПНБ – 2 шт;

📌інфачервоний страбоскоп OPSMAN F 101 – 1ШТ.

Для третьої частини придбають:

📌антени до аналогових відеопередавачів Lumenir Doble AX 25.8 Ghz Antenna – 150 шт.

Для четвертої частини:

📌засоби, що мають функції фото та відеофіксації – 3 шт.

Стартова ціна формується на основі трьох пропозицій. Усі закупівлі відповідного обладнання для захисників відбуваються відповідно до тендерних процедур через систему «Прозорро» з подальшою передачею до військових частин.