Відбулося засідання постійної комісії

Дата: 20.03.2024 16:14

Сьогодні, 20 березня, відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань агропромислового комплексу,Фото без опису земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього середовища, екології.

На засіданні було розглянуто проекти рішень по земельних питаннях, а також обговорені звернення громадян про:

✅ затвердження документації землеустрою щодо відведення земельних ділянок;

✅ надання дозволів на розроблення землевпорядної документації, на виготовлення технічної документації, на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок;

✅ передачі (припинення) у користування (оренду, власність) земельних ділянок комунальної власності;

✅ уточнення цільового призначення земельних ділянок приватної власності;

✅ проведення інвентаризації земельних ділянок;

✅проведення земельних торгів для продажу права оренди земельних ділянок та інші.

Також розглянуто питання про виготовлення та затвердження детальних планів.

Засідання пройшло конструктивно та злагоджено.

Обговоривши проєкти рішень, члени комісії вирішили винести їх на розгляд чергової сесії Тальнівської міської ради, що відбудеться 29 березня 2024 року о 10 годині.