ОПАРІН Валерій Вікторович

Посада: бойовий медик 3 стрілецького взводу 2 стрілецької роти

Дата смерті:  19 лютого 2024 року

Місце поховання: с. Піщана

ОПАРІН Валерій Вікторович (позивний «Рибак») народився 01 лютого 1975 року в м. Кімри Тверської області, рф.

Згодом родина переїхала в м. Тальне. З 1982 по 1990 рік Валерій навчався в Тальнівській школі № 3.

Після закінчення школи навчався в профтехучилищі с. Торговиця,  де здобув освіту тракториста.

З 1992 по 1994 р. Валерій проходив службу в Армії.

Після працював на  Тальнівському комбінаті хлібопродуктів та Тальнівському щебеневому  заводі.

Чоловік брався за будь-яку роботу. Вмів усе: і техніку полагодити, і у будівельній справі був майстром.

В 2001 році одружився.  З дружиною Лозінською Аліною Юріївною  народили та виховували двох синів - Владислава та Святослава.

27 лютого 2022 р. був призваний до лав ЗСУ. Проходив службу у 118 бригаді ТРО 3-го взводу, мав  звання сержант, посаду - бойовий медик. Боронив Україну в гарячих точках: брав участь у  бойових діях  в  Донецькій області на Лимансько-Бахмутському напрямку.

Мав багато планів, ідей і мрій, він так багато хотів ще зробити в цьому житті.

Життя воїна трагічно обірвалося 19 лютого 2024 року.

У смутку залишились дружина Аліна Юріївна, сини - Владислав та Святослав.

Поховали воїна в с. Піщана.