КОВАЛЬ Петро Васильович

Посада: головний сержант 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти

Дата, місце загибелі:  10 травня 2022 року, м. Рубіжне Луганської області

Місце поховання: м. Тальне

КОВАЛЬ Петро Васильович народився 4 травня 1979 року в м. Тальне. Тут пройшли його дитячі та юнацькі роки. Після закінчення  Тальнівської  школи хлопець навчався в  Уманському технікумі сільськогосподарської механізації.

Вищу освіту юнак здобув у Вінницькому державному аграрному університеті, який закінчив у 2006 році.

З 2 червня 1997 року по 5 лютого 2002 року Петро Васильович проходив строкову службу в Збройних силах України.

Вірний присязі, чоловік з 5 лютого 2002 по 31 травня 2013 року продовжив службу в Тальнівському районному військовому комісаріаті.

27 лютого 2022 року Петро Васильович добровільно пішов на військову службу та був мобілізований до лав Збройних сил України. Служив в військовій частині на посаді штаб-сержанта.

Він був надзвичайно позитивною людиною і завжди йшов до мети. Для нього не існувало завдань, які він відкладав на потім, все виконував чітко та досконало. Йому хотілося гарних життєвих змін, він прагнув до зростання, не боявся труднощів.

З 10 травня 2022 року військовий вважався зниклим безвісти.

Петро Васильович Коваль загинув у м. Рубіжне на  Луганщині.

У вічній скорботі залишилися мама Субота Ніна Юріївна,  донька - Коваль Анастасія Петрівна, брат Віталій Васильович та вся родина.

Поховали воїна 24 лютого 2024 р. в м. Тальне.