Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Дата: 26.03.2024 09:46

Щиро вітаю з Днем  Національної гвардії України усіх військовослужбовців,Фото без опису добровольців і патріотів, які у лавах Нацгвардії стали на захист народу, цілісності і суверенітету нашої держави в один з найважчих періодів нашої історії.

Від імені Тальнівської громади висловлюю слова подяки усім, хто зараз несе службу і зустрічає цей день у зоні бойових дій.

Завдання Національної гвардії України – гарантувати громадську безпеку, охорону порядку, захищати права, життя, законні інтереси та свободи українців, держави та суспільства. Тож бійці Нацгвардії стоять щільними рядами на лініях фронту, захищаючи нас від ворожої окупаційної сили.

Витримки вам, міцності руки, в якій ви тримаєте зброю, безпеки у домах ваших рідних та усіх українців! Разом переможемо! І ніяк інакше!

Низький уклін усім ветеранам і вічна пам'ять Героям - нацгвардійцям, що віддали життя за Батьківщину.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою міський голова Василь Сідько,

депутатський корпус,