Про встановлення загального режиму роботи усіх закладів громадського харчуваннята дозвілля міста Черкаси та Черкаської області

Дата: 26.03.2024 10:12

ЧЕРКАСЬКА  ОБЛАСНА  ВІЙСЬКОВА  АДМІНІСТРАЦІЯ

Про встановлення загального режиму роботи усіх закладів громадського харчування
 та дозвілля міста Черкаси та Черкаської області

Відповідно до законів України „Про місцеві державнi адмiнiстрацiї“,
 „Про правовий режим воєнного стану“, Указу Президента України
 від 24.02.2022  64/2022 „Про введення воєнного стану в Україні“, затвердженого Законом України „Про затвердження Указу Президента України „Про введення воєнного стану в Україні“ від 24.02.2022 № 2102-IX (зі змінами), Указу Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 „Про утворення військових адміністрацій“, враховуючи лист власників ресторанного бізнесу
 від 13.03.2024 № Ко-271/01/08-14, з метою забезпечення публічної безпеки
 і порядку в умовах збройної агресії російської федерації

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Встановити загальний режим роботи усіх закладів громадського харчування та дозвілля міста Черкаси та Черкаської області до
 23 години 00 хвилин.

2. Районні військові адміністрації, рекомендувати сільським, селищним, міським радам територіальних громад провести роз’яснювальну роботу серед населення, суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів та інших щодо встановлених вимог цим розпорядженням.

3. Відділ з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій
 та цифровізації Черкаської обласної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному вебсайті Черкаської обласної державної адміністрації.

4. Відділ прес-служби апарату Черкаської обласної державної адміністрації забезпечити інформування про це розпорядження через засоби масової інформації.

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Черкаської обласної військової адміністрації від 21.06.2023 № 311 „Про встановлення загального режиму роботи усіх закладів громадського харчування та дозвілля міста Черкаси та Черкаської області.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишити за собою.

Начальник Ігор ТАБУРЕЦЬ