Відбулось засідання постійної комісії

Дата: 27.03.2024 15:56

Підготовка до чергової 55-ї сесії Тальнівської міської ради 8-го скликання включала засідання постійної комісії зФото без опису питань прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, регламенту та регуляторної діяльності. Засідання відбулося за участю міського голови Василя Сідька, секретаря ради Євгенія Безталанного, керівників виконавчих органів ТМР.

Порядок денний включав наступні питання:

📍Звіт керівника КНП "Тальнівський ЦПМСД" Тальнівської міської ради за 2023 рік.

📍Звіт про роботу Тальнівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2023 рік.

📍Внесення змін до рішень міської ради від 20.01.2021 № 4/8-8 та від 27.01.2022 № 22/8-21.

📍Звіти старост міської ради про виконання повноважень на території старостинських округів.

Члени комісії докладно розглянули та обговорили ці питання, а також внесли рекомендації щодо їх розгляду на черговій сесії ТМР. Засідання пройшло конструктивно та злагоджено.