Шановні жителі нашої громади, звертаємо вашу увагу на важливе оголошення!

Дата: 27.03.2024 16:27

З 1 квітня 2024 року   протягом весняно-літнього періоду буде тимчасовоФото без опису відключено зовнішнє освітлення в м. Тальне та сільських населених пунктах громади!

Це рішення прийнято з врахуванням пропозицій Ради оборони Тальнівської МТГ з метою раціонального використання електроенергії та зменшення навантаження на енергетичні мережі. Кошти, що будуть зекономлені завдяки цьому заходу, нададуть можливість збільшити підтримку Збройних Сил України.

Ми закликаємо вас бути ощадними у споживанні електроенергії та свідомо користуватися ресурсами. Тільки разом ми можемо уникнути непередбачуваних ситуацій та забезпечити стабільність енергопостачання у нашій громаді.

Завчасний розрахунок за використану електроенергію відображає вашу підтримку енергетичної системи країни та допомагає забезпечити її надійність.

Дякуємо за ваше розуміння та співпрацю.

Міський голова Василь СІДЬКО