Відбулися засідання постійних комісій

Дата: 28.03.2024 14:30

Перед черговою сесією Тальнівської міської ради, яка відбудеться 29 березня 2024 року, відбулися засіданняФото без опису постійних комісій, де обговорювалися важливі питання для місцевої громади.

Кожна з постійних комісій, що функціонують у складі міської ради, взяла участь у цьому процесі:

📌Комісія з питань ЖКГ, транспорту, зв'язку, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери.

📌Комісія з питань прав людини, законності і правопорядку, депутатської діяльності та етики, регламенту та регуляторної діяльності.

📌Комісія з питань освіти, культури, охорони здоров'я, фізкультури, спорту, молоді, сім'ї та соціального захисту населення.

📌Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього середовища, екології.

📌Комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

На засіданнях постійних комісій були обговорені ключові аспекти життя громади, враховуючи їх важливість і потреби місцевих мешканців. Усі прийняті рішення та рекомендації будуть включені до порядку денного на черговій сесії міської ради.

Ми вдячні всім членам постійних комісій за їхню працю та відданість, а також очікуємо на плідну роботу під час наступної сесії міської ради.