Вуличне освітлення: Модернізація системи має результат!

Дата: 02.04.2024 16:38

КП «Водоканал» Тальнівської міськоїФото без опису8 ради з 2021 року відповідає за вуличне освітлення 35 населених пунктів громади  та м. Тальне. На  обслуговуванні підприємства знаходиться - 5905 світлоточок, 425,4 км повітряних ліній електропередач та 212 електростанцій управління.

Протягом 2023 року було замінено 1072 шт. старих ламп на нові енергоефективні, які споживають лише 30-40 Ват, замість 100-250 Ват. Додатково було встановлено 52 нових енергоефективних світильників, замінено та налаштовано на оптимальний режим роботи 55 електронних цифрових таймерів, а також відремонтовано 224 світлоточки.

Завдяки вчасним та продуманим управлінським рішенням міського голови Василя Сідька, підтримці депутатського корпусу міської ради та виконаній роботі працівниками КП «Водоканал» , вдалося досягти позитивних результатів. Зокрема, було зекономлено значну кількість електроенергії, що дозволило зекономити бюджетні кошти в межах 0,5 млн грн.

Ми продовжуємо працювати над покращенням ефективності використання електроенергії та забезпеченням якісного освітлення для наших громадян.