ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 03.04.2024 15:58

3 квітня, міський голова Василь Сідько провів виїзний прийом громадян у с.Фото без опису Романівка Тальнівської громади. Під час зустрічі він особисто поспілкувався з мешканцями населеного пункту та уважно вислухав їхні проблеми, зокрема, стосовно водопостачання та благоустрою.

Василь Петрович надав вичерпні роз’яснення щодо можливих шляхів вирішення проблемних ситуацій та висловив свою підтримку в цих питаннях. Також він надав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів щодо оперативного опрацювання та остаточного вирішення нагальних проблем, висвітлених громадянами.

Такі зустрічі є ефективним інструментом вирішення повсякденних питань життєдіяльності та надання консультативної підтримки населенню.