Весняний місячник з благоустрою

Дата: 05.04.2024 10:18

Працівники КП «Тальне -Сервіс» ТМР активно працюють в напрямку благоустрою.Фото без опису

У цей період прибираються парки, сквери, вулична мережа, наводиться лад на городах, квітниках, біля присадибних ділянок та адміністративних будівель, а також проводиться інша робота результатом якої є покращення естетичного вигляду наших населених пунктів та поліпшення екологічного стану довкілля.

Приємно відмітити, що до цих корисних справ долучаються:

✅працівники міської ради, ✅адміністратори населених пунктів громади,✅ колективи підприємств,✅ установ і організацій, ✅власники приватних будинковолодінь, ✅представники бізнесу, ✅громадських об'єднань та всі небайдужі мешканці громади. Разом причепуримо нашу громаду і в подальшому будемо дотримуватись правил благоустрою, не викидатимемо побутове сміття в урни, а в контейнери для ТПВ, не будемо смітити, щоб підтримувати чистоту і порядок.

Всі на прибирання!🧹 Зробимо нашу громаду кращою!