Відбулися зональні змагання з баскетболу

Дата: 05.04.2024 13:24

Цього тижня відбулися зональні змагання з баскетболу в рамках проєкту “Пліч-о-пліч”Фото без опису Всеукраїнські шкільні ліги»  III територіального етапу за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

04.04.2024 о 9:00 год. в Звенигородській дитячо-юнацькій спортивній школі ім. І. Бардика  взяли участь команди дівчат з ЗвенигородськоїКатеринопільської та Тальнівської територіальних громад. За підсумками ігор команда “Тальнівські ягуари” Тальнівського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” зайняла 3 місце.

05.04.2024 в спортивному залі Тальнівського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназія” о 9:00 год. відбулися змагання з баскетболу серед юнаків. Команда “Ягуари” Мошурівської ЗОШ І-ІІІ ст. проводила зустріч з командою “Рисі” Ризинської гімназії Водяницької громади. З рахунком 45:4 перемогу здобула команда “Ягуари” Мошурівської ЗОШ І-ІІІ ст., зайнявши І місце.

Вітаємо команду “Ягуари” Мошурівської ЗОШ І-ІІІ ст., тренера Тичука Едуарда Валерійовича за зайняте І місце, а також команду “Тальнівські ягуари” Тальнівського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – гімназії” та її тренера Баланюка Максима Олександровича за зайняте ІІІ місце. Бажаємо їм перемог в наступних етапах.

Дякуємо за допомогу в організації турніру директору Тальнівського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. № 1  гімназія” Ользі Голоті, суддям  Едуарду Тичуку Олегу Баглаю Андрію Безуглому.

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #Черкащина_шкільні_ліги