Весняне прибирання продовжується!

Дата: 08.04.2024 10:21

Використовуючи кожну сприятливу годину, комунальники та працівники службиФото без опису благоустрою, з великою увагою та ретельністю, виконують прибирання населених пунктів громади.

Вони докладають максимум зусиль для впорядкування місць громадського користування, проводять побілку стовбурів дерев, займаються озелененням, обрізкою гілля та перебиванням його на щепу, а також для усунення стихійних сміттєзвалищ.

Не забувають про покіс трави біля зупинок громадського транспорту, на дитячих майданчиках, узбіччях доріг та інші території.

На минулих вихідних працівники служби прибирали територію кладовища в с. Здобуток, а в с. Лащова навели порядок на шкільному подвір’ї.

Цінуймо працю людей, які дбають, щоб вулиці нашої громади були затишними, чистими та охайними.