Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Дата: 08.04.2024 15:17

Сьогодні відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке очолив міськийФото без опису голова Василь Сідько. З метою забезпечення законних прав та інтересів дітей, комісія розглянула 6 питань.

Серед них були такі питання:

• про визначення місця проживання;

• про доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав;

• про надання дозволу органу опіки та піклування на укладення договору дарування та інші.

Усі ці питання були детально опрацьовані фахівцями служби у справах дітей Тальнівської міської ради під керівництвом начальника відділу Ніни Кравчук.

У ході засідання було заслухано членів комісії, з’ясовано обставини по кожному питанню окремо. Усі рішення прийнято виключно в інтересах дітей.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини в міській раді проводяться за потребою, але не менше одного разу на місяць. Захист прав дітей – це завжди відповідальність. В умовах військової агресії особливо важливо дотримання та збереження прав дітей, визначених Законом України.