Весняні роботи в громаді набирають обертів…

Дата: 08.04.2024 15:26

Весняні роботи в Тальнівській громаді продовжуються з новим завзяттям.Фото без опису Комунальники, працівники благоустрою, культури, освіти, та відділу ЦНАП населених пунктів громади об’єднали зусилля, щоб зробити наші місця громадського користування ще кращими.

В селі Зеленьків біля приміщення адмінбудівлі та ФАПу висаджуються  кущі ялівцю  та саджанці юкки. Окрім того йде підготовка території навколо дерев до їх побілки, а також висаджуються нові квіти на клумбу.

В селі Соколівочка активно впорядковують місцеве кладовище.

Паркові зони в селах Мошурів та Вишнопіль прибирають від сміття, опалого листя та гілля, а також розчищають від самосівів кущів і дерев.

Ми закликаємо всі установи, організації та мешканців громади долучитися до цих заходів з благоустрою.

Нехай кожен з нас внесе свій вклад у створення чистого, затишного та охайного середовища в нашій громаді.

Пам’ятаймо, що Тальнівська громада - це наш спільний дім, і ми всі відповідальні за його благоустрій. Давайте разом працювати над тим, щоб наш дім став ще кращим!