Роботи з благоустрою громади продовжуються

Дата: 10.04.2024 10:08

Продовжуємо з гордістю спостерігати за відмінною роботою працівників віддалених робочих місць ЦНАП, які неФото без опису втомлюються покращувати свої населені пункти. Наша громада вдячна за їхню відданість та старанність у підтримці чистоти та порядку.🧹

В рамках місячника благоустрою було виконано наступні роботи:

📍В селі Папужинці було прибрано сміттєзвалище за допомогою ПП «Папужинці», а також ретельно прибрана вулиця Садова.

📍В Зеленьках дерева були побілені, що радує око своїм сніжно-білим кольором. Також продовжують садити квіти на клумбах.

📍Сміттєвоз КП “Тальне - Сервіс ТМР” пройшов випробування на професійність та міцність. З 9:00 до 11:00 було зібрано сміття від 70 домоволодінь та вивезено на полігон ТПВ. Додатково було проведено побілку дерев.

📍В Майданецькому проводять побілку дерев. На в’їзді до місцевого кладовища були висаджені туї “Смарагд”.

📍В Соколівочці облагороджено пам’ятний знак “Горить свіча”.

📍В Лісовому проведено прибирання в парку біля пам’ятника “Невідомому солдату”.

📍В Лоташевому проведено побілку дерев біля адмінбудівлі.

📍В Павлівці І активно готують бордюри до побілки. Вивозять гілля зрізаних аварійних тополь.

📍В с. Мошурів працює подрібнювач гілля на щепу.

📍В с. Криві Коліна працівники віддалених робочих місць впорядкували кладовище с. Добрянка.

📍В Корсунці було прибрано біля пам’ятника.

📍Жителі Кобринової Греблі та Антонівки вдячні працівникам КП “Тальне-Сервіс” за допомогу у вивезенні сміття з території місцевих кладовищ.

Ми продовжуємо працювати та радіємо нашим успіхам! Дякуємо всім, хто долучився до цієї важливої роботи!