Тальнівська школа №3 ярмаркувала заради Перемоги

Дата: 11.04.2024 12:01

Про їхні маленькі подвиги не публікують статті у відомих глянцях і неФото без опису знімають художні картини на кіностудіях. Поки що… Бо вони нарівні з дорослими сьогодні роблять надважливу і благородну справу – допомагають ЗСУ, дякуючи таким чином нашим воїнам за безпеку і спокій у рідному краї. За понад 2 роки війни, яку розв’язала росія на території нашої держави учні Тальнівської гімназії  3 об'єдналися у потужний фронт підтримки української армії. І продовжують робити маленькі дива, які, сподіваються, рятують людські життя.

Серед останніх доброчинних ініціатив школярів та їх наставників:

-проведення масштабного благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ  «Творимо, допомагаємо, перемагаємо» та

- турніру з міні - футболу  пам’яті випускника школи Артема Жовтобрюха

із залученням батьків, школярів, учителів, представників влади, пересічних жителів громади.

Відвідав захід, підтримавши юних волонтерів, і міський голова Василь Сідько. Задонативши, він подякував учням за активність та згуртованість, з якою наближають перемогу, а батькам та адміністрації закладу освіти – за виховання дітей в дусі патріотизму та національної свідомості.

Разом ми сильні та непереможні!