У Тальнівській громаді триває сезон благоустрою.

Дата: 12.04.2024 09:48

Упорядковуються території парків, майданчиків, шкіл, садочків, будинків культури, кладовищ. ОблаштовуютьсяФото без опису клумби, висаджуються квіти:
 с. Зеленьків: висаджують рослини для клумб, білять дерева;
 с.  Заліське: побілили дерева і паркан біля будівель;
 с.  Мошурів: після суботника біля «Громадського» ставка досягнуто чудового результату;
 с. Вишнопіль: підготовлено місце для клумби;
 с.  Романівка: прибрана вулиця Центральна;
 с. Веселий Кут: побілили стовбури дерев, розпочався сезон покосу трави;
 с. Онопріївка: прибрано кладовище, аналогічні роботи виконані в Добрянці, Кобриновому, Тальянках;
 с.  Павлівка – І: побілено бордюри, вивезено сміття.  Обрізане гілля завезено пенсіонерам;
 с. Антонівка: вдячні за допомогу КП «Тальне – Сервіс»  у вивезенні сміття;
 с. Соколівочка: відремонтували  пам’ятник Жертвам Голодомору та політичних репресій.
Шановні жителі громади, керівники підприємств! Наша громада - наш Дім. Спільна праця дає гарний результат – підтримувати Дім чистим і красивим. Приєднуймось до спільної справи – навести порядок і прибрати довкілля. Турбота про чистоту – справа кожного. Долучайтеся! Пам’ятаємо, що чисто там, де не смітять!