Весняний благоустрій продовжується

Дата: 16.04.2024 10:01

Ми пропонуємо жителям громади ознайомитися з нашим останнім фотозвітом, який демонструє хід цих робіт у різнихФото без опису населених пунктах. Висловлюємо щиру подяку всім, хто прикладає зусиль до цієї важливої роботи, за їхню працю та любов до навколишнього середовища!

📌В селі Вишнопіль відбувається прибирання кладовища.

📌В селі Здобуток працівник служби благоустрою забетонував вирвану драбинку на дитячому майданчику, а також проводиться косметичний ремонт пам’ятника невідомим солдатам.

📌В селі Романівка триває прибирання парку та підготовка бордюрів до побілки.

📌В селі Тальянки відбувається вивіз сміття з території кладовища.

📌В селі Криві Коліна працівники служби благоустрою, працівники культури, учні та вчителі Кривоколінського ліцею активно працюють, дбаючи про чистоту та охайність свого села!

📌В селі Павлівка-І до сміттєвого контейнера було причеплено ємність для пластикових кришечок.

📌В селі Лоташеве триває прибирання біля парку Невідомого солдата.

Всі ви - молодці! Продовжуємо нашу спільну роботу!