Шановна громадо!

Дата: 20.04.2024 09:00

Традиційно, у третю суботу квітня, ми відзначаємо День довкілля. Сьогодні, більше ніжФото без опису будь-коли, проблема збереження природних ресурсів та життя на нашій планеті стоїть особливо гостро.

Кожного дня ми стикаємося з новими викликами, вчиненими агресором. Наслідки шкоди, завданої довкіллю російськими загарбниками, будуть відчутні протягом багатьох років, і на їх подолання потрібні будуть значні фінансові ресурси.

Врятувати довкілля можемо тільки ми.

Поки наші воїни відстоюють незалежність нашої держави, волонтери забезпечують військові та соціальні потреби, кожен з нас, небайдужий до проблем природи, має зробити свій внесок у спільну справу.

Це дозволить нашим нащадкам насолоджуватися неповторною красою та унікальністю нашого рідного краю. Адже чистота краю починається з чистоти власної оселі, вулиці, села чи міста.

Висловлюю щиру вдячність усім небайдужим, хто знаходить час, можливість і бажання, щоб прибрати чи розсортувати сміття, посадити дерево, навести лад у парку чи сквері.

Ваш вклад в екологічне майбутнє нашої громади та наших дітей є неоціненним. Чистота нашої землі – у наших руках!

Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини.

З повагою, міський голова Василь Сідько, депутатський корпус, виконавчий комітет ТМР.