20 квітня в Україні та світі відзначається День вдячності волонтерам.

Дата: 20.04.2024 09:00

У цей день ми висловлюємо вдячність усім, хто знайшов у собі силу та відвагу робити добрі справи, не вимагаючиФото без опису нічого натомість.

В умовах воєнного часу поняття «волонтер» для України набуло надзвичайно важливого значення. Українські волонтери – це головна підтримка для ЗСУ.

Вони знаходять необхідну техніку, речі першої необхідності, підтримують моральний дух бійців.

Під час складних випробувань війною ми згуртувались і продемонстрували усьому світові потужну силу, яка здатна допомагати та вирішувати надскладні завдання і протистояти викликам аби наблизити Перемогу.

Від початку повномасштабного вторгнення жителі Тальнівської громади постійно допомагають Збройним Силам України та вимушеним переселенцям. Висловлюю щиру подяку усім волонтерам за їхню доброту, чуйність, людяність, щиру допомогу армії та людям, які опинились в скрутному становищі. Дякуємо за ваш неоціненний внесок у наближення нашої Перемоги. Міцного здоров’я, щастя вам та життєвої енергії.

В єдності наша сила!

З повагою міський голова