У переддень чергової сесії Тальнівської міської ради відбулися засідання постійних комісій.

Дата: 23.04.2024 16:00

Це було важливим етапом підготовки до пленарного засідання п’ятдесят шостої сесії 8-Фото без описуго скликання.

У ході цих засідань, депутати ретельно опрацювали питання порядку денного. Зокрема, відбулися засідання таких комісій:

• Комісії ЖКГ

• Комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я

• Комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

• Постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, будівництва, перспективного розвитку та охорони навколишнього середовища, екології

• Регламентної комісії

Всі проєкти рішень, які були погоджені на постійних комісіях, будуть розглянуті на черговій сесії міської ради. Це забезпечує ефективність та прозорість процесу прийняття рішень на рівні міської ради.