23 квітня 2024 року о 09:00 на стадіоні КОК “Співоче поле” відбулися змагання з міні-футболу (дівчата) серед учнів закладів загальної середньої освіти Тальнівської міської ради

Дата: 24.04.2024 12:13

. У змаганні взяли участь 7 команд:Фото без опису

Тальнівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 1-гімназії, Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Майданецької ЗОШ І-ІІІ ст., Кобринівської гімназії, Веселокутської гімназії, Соколівоцької гімназії та Тальнівської гімназії № 3.

В результаті запеклих та цікавих ігор змагання закінчилися наступним чином:

Серед шкіл І-ІІІ ступенів:

🥇І місце зайняла команда Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2,

🥈ІІ місце – команда Тальнівського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 1-гімназії,

🥉ІІІ місце – команда Майданецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Серед шкіл І-ІІ ступенів:

🥇І місце зайняла команда Кобринівської гімназії,

🥈ІІ місце – Тальнівська гімназія № 3,

🥉ІІІ місце - Веселокутська гімназія.

Того ж дня команда Веселокутської гімназії “Спритні видри” в Звенигородській дитячо-юнацькій спортивній школі ім. І. Бардика взяла участь у районних змаганнях за проектом “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” з черліденгу та зайняла 4 місце серед 8 команд.

Дякуємо за організацію турніру Олені Ємельяновій, директору КЗЦФЗН “Спорт для всіх та молодіжний центр” Тальнівської міської ради, головному судді Віталію Бабію, суддям Олегу Сидоренку, Андрію Безуглому, медичному братові Тальнівської гімназії № 3 Володимиру Попсую. Також вдячні вчителям фізкультури закладів загальної середньої освіти, які підготували дітей до проведення змагань.