Програма “Черкаської агенції регіонального розвитку” - “Школа грантової майстерності для ветеранів, учасників АТО та членів їх сімей”, що запустилася за підтримки Черкаська обласна державна адміністрація – динамічно реалізує свою місію.

Дата: 26.04.2024 11:00

Ветерани разом з дружинами проходять курс, щоб перетворити свої ідеї у власнийФото без опису стартап, якісно написати і презентувати бізнес-плани та покроково розбирають, як залучити фінансування для відкриття бізнесу.

Служба зайнятості - це провайдер із втілення дієвих державних програм.

Підтримка ветеранів - одне з наших пріоритетних завдань. Тому ми завжди поруч, не принипиняємо надавати допомогу та ділимося знаннями.

Ті, хто після тяжких травм не може повернутися на фронт, шукає себе та долає нелегкий шлях відновлення.

Багато є таких, які власним прикладом доводять, що сила духу може здолати будь-які перешкоди.

Тому на одне із занять ми запросили наших ветеранів, які вже отримали грантові кошти і рухають свою справу.

Олександр Максюта та Олег Фурман щиро раділи зустрічі з побратимами.

Їх спілкування – окремий вид мистецтва. Хлопці розуміють один одного з півслова.

Бажаємо їм на цьому етапі відігнати всі сумніви та впевнено слідувати меті.

!!!!!Нагадаємо, що служба зайнятості реалізує державні програмі «Власна справа» та "Грант для ветеранів та їх подружжя" (https://www.dcz.gov.ua/people/ubd).

Завдяки ним ветерани-підприємці купують обладнання, залучають інших членів родин чи ветеранів до працевлаштування, сприяють розвитку нашої економіки.

Вони отримують кошти для свого бізнесу і платять податки, які повертаються в державу.

Не забуваймо, що будь-яка допомога - це прояв уваги і шани до наших Героїв!

У разі виникнення питань звертайтесь на гарячу лінію Тальнівського управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості (093) 481-88-51 або особисто звернутися до Тальнівського управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості за адресою: м. Тальне, вул.. Майданецька, 13/1.