«Тальнівська міська територіальна громада  ( 1 із 4 громад Звенигородського району) у 2024 році стала учасником проєкту «Програма підтримки продовольчої безпеки «Згуртовані громади».

Дата: 26.04.2024 15:24

Всеукраїнська асоціація громад в рамках ініціативи «Насіння Перемоги» Проєкту, щоФото без опису реалізується за підтримки USAID з аграрного і сільськогосподарського розвитку (Програма агентства США з міжнародного розвитку, що впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл) отримала насіння овочів від  міжнародних  компаній, яке було розподілено між більше 560 000 домогосподарств України. Відповідно до лімітів для громад тилових областей Тальнівській громаді надано насіння на 450 домогосподарств.  450 сімей із пільгових категорій отримали для посіву насіння моркви яке надала безкоштовно  компанія   Bayer та ТОВ «Нова пошта» у співпраці з якою здійснювалася доставка насіння до громади.»