Оголошення

Запрошуємо на святковий концерт з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Шановні працівники та ветерани житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, а також тальнівчани та гості міста!

15:40:02 13.03.2018

Пам’ятка населенню щодо дій в разі можливого виникнення повені

Повінь (водопілля) – це фаза водного режиму річки, яка щороку повторюється у певних кліматичних умовах в одну і ту саму пору року; характеризується високим і тривалим підйомом та спадом рівнів води в річці, озері, водосховищі.

12:59:22 07.03.2018

Тальнівський районний військовий комісаріат ІНФОРМУЄ

Призов до армії 2018: строкова військова служба      Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком громадян України (ст. 65 Конституції та ч. 1 ст. 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»).

19:03:01 06.03.2018