Про внесення змін в розпорядження від 25.04.2019 року № 55-Р

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Черкаської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 02 травня 2019 року                                                                            № 58-Р

Про внесення змін в розпорядження

від 25.04.2019 року № 55-Р

Відповідно до частини 4 статті 46 та статті 6, 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

І. Внести зміни в розпорядження від 25.04.2019 №55-Р, виклавши пункт І в наступній редакції:

«І. Скликати позачергову тридцять дев’яту сесію міської ради VІІІ скликання 02 травня 2019 року о 14.00 год. в великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля.»

ІІ. Винести на розгляд сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання наступний порядок денний:

1. Заслуховування звіту керівника комунального підприємства «Водоканал» про результати фінансово-господарської діяльності за період з 01.01.2018 року.

2. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Водоканал».

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Тальнівської міської ради та здійснення внесків до їх статутного капіталу на 2019 рік.

4. Про внесення змін в рішення міської ради від 22.12.2018 року №33/8-2 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік» (із внесеними змінами).

ІІІ.  Запросити на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації,  представників громадських організацій та населення громади.

ІV. Довести до відома депутатів і населення громади про скликання позачергової сесії через засоби масової інформації, шляхом публікування на сайті Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

В.о. міського голови                                               А. Белінська