Про внесення змін до розпорядження міського голови від 17.03.2020 № 55-Р «Про заходи щодо запобігання поширенню на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом SARS

Дата: 24.03.2020 15:07

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Черкаської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

Від 24  березня 2020 року                                                                                 № 61-Р

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 17.03.2020 № 55-Р «Про заходи щодо запобігання поширенню на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом  SARS-CоV-2»

Керуючись статтями 17, 18, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання Указу Президента України від 13.03.2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-219» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 №215), рішення оперативного штабу з питань запобігання поширенню на території Тальнівського району коронавірусу COVID–19 від 23.03.2020 №2 щодо недопущення зриву весняно-польових робіт в умовах карантину:

1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 17.03.2020 №55-Р «Про заходи щодо запобігання поширенню на території Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID–19, спричиненої коронавірусом  SARS-CоV-2», доповнивши новими пунктами 2, 3 наступного змісту:

«2. Дозволити роботу суб’єктів господарювання, які реалізують насіння, мінеральні добрива, засоби захисту рослин, надають послуги з ремонту автотранспорту, за умови дотримання ними загальних правил карантину та забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

3. Рекомендувати суб’єктам господарювання встановити у магазинах термінали для безготівкового розрахунку задля обмеження контакту людей із готівкою, як одним із важливих чинників розповсюдженню коронавірусу.», у зв’язку з цим пукти 2, 3 розпорядження від 17.03.2020 № 55-Р вважати відповідно пунктами 4,5.

2. Оприлюднити текст даного розпорядження на офіційному сайті Тальнівської міської об’єднаної територіальній громаді та у засобах масової інформації міста.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Маринченка О.В.

В.о. міського голови                                                           Василь СІДЬКО