Будьте уважними до дітей!
Зважаючи на прикрий випадок, який знову стався з ученицями в м.Умань (двоє восьмикласниць наковтались пігулок "Дротаверин"), та підвищену активність підлітків у соціальних мережах, які спокушають дітей до участі в небезпечних іграх, що, врешті, призводять до деградації і самогубства, начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Раїса Карман на засіданні виконавчого комітету сьогодні, 18 лютого, звернулась до членів виконкому міської ради з метою сприяння привернення уваги жителів громади до даної проблеми.
Вкладка сайту Міністерства освіти і науки України для батьків, вихователів, бабусь, дідусів, опікунів підлітків під назвою «Безпека дітей в інтернеті» - за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/osvita/pozashkilna-osvita/vihovna-robota-ta-zahist-prav-ditini/bezpeka-ditej-v-interneti.
Текст звернення виконавчого комітету Тальнівської міської ради до жителів громади наведений нижче.
Звернення
виконавчого комітету Тальнівської міської ради
Шановні жителі громади!
У зв’язку з поширенням отруєння серед підлітків (17 лютого в місті Умань Черкаської області двоє восьмикласниць наковтались пігулок: дівчата прийняли препарат "Дротаверин", як і ліцеїстки із Боярки Київської області) просимо провізорів, працівників мережі аптек не продавати дітям пігулки.
Підписуючись на канал «Тік Ток», беручи участь в інтернет-флешмобі, незважаючи на виникнення нещасних випадків, що можуть призвести навіть до смерті, поширюється вживання підлітками таблеток у великій кількості.
Школярі в соціальній мережі "Тік Ток" бачать відеозапис, де на чорному фоні екрану розміщене речення: "Випий 40 таблеток "Но-шпи" та побачиш, що буде".
Масовість та неймовірна популярність сторінок Інтернету, які розмножуються з величезною швидкістю, спокушають дітей до участі в небезпечних іграх, кінцевою метою яких є доведення дітей до самогубства.
Сумні випадки, що сталися, ще раз свідчать про те, що в житті підлітків існує багато проблем, з якими діти стикаються в повсякденному житті.
Негативний вплив Інтернету, нестабільні відносини з родиною та однолітками часто призводять до того, що діти деградують, закінчують життя самогубством, потрапляють до лікарень.
Тому закликаємо батьків бути обачними, уважними до власних дітей, контролювати вплив соціальних мереж на їх розвиток.