З початку цього року за допомогою Тальнівської районної філії роботу отримали шість учасників АТО/ООС

Дата: 24.06.2021 18:46

Для служби зайнятості захисники України – пріоритетна категорія, яка потребує особливої уваги.

У Тальнівській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості  учасникамАТО/ООС гарантується сприяння у легальному працевлаштуванні, індивідуальний підхід та психологічна підтримка. Зокрема, фахівцями філії надається ціла низка послуг демобілізованим військовослужбовцям, а саме:

• консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги;

• залучення до громадських та тимчасових робіт;

• допомога у відкритті власної справи;

• можливість направлення на професійну підготовку та перепідготовку, підвищення кваліфікації.

З початку року соціальними послугами служби зайнятості скористалися 28 учасників АТО/ООС, які перебували на обліку в Тальнівській районній філії.

«Станом на 24 червня 2021 року за сприяння Тальнівської районної філії працевлаштовані 6 демобілізованих військовослужбовців» - зазначає директор філії Світлана Савченко.

У професійному розрізі та за видами економічної діяльності:

• 3 учасники АТО/ООС працевлаштувалися на місця працівників сільського господарства до місцевих аграріїв (одна особа – на водія автотранспортних засобів, 2 особи – трактористи – машиністи с/г виробництва);

• 1 особа даної категорії працевлаштувалась на посаду охоронника на підприємство переробної промисловості;

• 1 особа з числа колишніх військовослужбовців - на посаду електрика дільника комунального підприємства Тальнівської ОТГ;

• ще один учасник АТО/ООС -  працевлаштований дорожнім робітником на підприємство, яке займається будівництвом доріг та автострад та входить до переліку учасників проєкту «Велике будівництво».

У січні - травні 2021 року 4 учасників АТО/ООС були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Варто зазначити, що станом на 25 червня 2021 року на обліку в Тальнівській районній філії перебувають 12 безробітних з числа учасників АТО/ООС, з них 11 осіб отримують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю даної категорії осіб становить 5668 грн.