Розмір заробітної плати у формі звітності № 3-ПН

Дата: 05.01.2023 08:43

Фото без опису     Під час подання до центру зайнятості  інформації про наявність вакансій за формою звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» роботодавцем має бути заповнена таблиця «Основні дані про вакансію(ї)». У ній, зокрема, зазначається інформація про розмір заробітної плати, який має бути не менше за мінімальний.

Такий розмір на 2023 рік складає 6700 гривень. Це передбачено статтею 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік».

З питань виплати допомоги по безробіттю, її розмірів, інших питань, що стосуються сфери зайнятості, звертайтеся до фахівців Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості або телефонуйте на за тел.: (04731)3-04-79, 3-04-80.