БЕЗУГЛИЙ Дмитро Петрович

Дмитро Петрович

Дата, місце народження: 29 грудня 1982 року, м. Тальне Черкаської області

Звання: молодший сержант

Посада: заступник командира бойової машини, навідник-оператор 5-ї механізованої роти 2-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади

Дата, місце загибелі: 30 жовтня 2016 року, с. Верхньоторецьке Донецької області

Місце поховання: м. Тальне

БЕЗУГЛИЙ Дмитро Петрович

народився 29 грудня 1982 р. в м. Тальне Черкаської області.

Закінчив Тальнівську ЗОШ №1 та Торговицьке вище професійне училище за спеціальністю «шофер-тракторист».

2001 року призваний на строкову службу. Служив у внутрішніх військах (м. Сімферополь). Після строкової служби працював на цукровому заводі та залізниці.

Навесні 2016 року підписав контракт на військову службу. Воював в районі Авдіївки.

Служив на посаді заступника командира бойової машини, навідник-оператор 5-ї механізованої роти, 2-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади. Мав звання молодший сержант.

Загинув 30 жовтня 2016 року від кулі снайпера в околицях с. Верхньоторецьке Донецької області.

У смутку залишилися мама Марія Дмитрівна, батько Петро Дмитрович, дружина, донька Вероніка та донька Оля від першого шлюбу, сестра Людмила.

Поховали бійця 3 листопада 2016 року в м. Тальне.

Указом Президента України № 511/2016 від 19 листопада 2016 року Дмитро нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Згідно рішення сесії Тальнівської районної ради йому присвоєно звання «Почесний громадянин Тальнівщини» (посмертно).

На знак вшанування світлої пам'яті земляка, 8 грудня 2016 року Дмитру Безуглому встановлено меморіальну дошку на пам'ятнику Героям Небесної Сотні у Тальному та 24 листопада 2017 р. на приміщенні Тальнівського НВК, де він навчався.

Портрет на меморіалі "Стіна пам'яті полеглих за Україну" у Києві: секція 9, ряд 8, місце 8.