ЖОВНОВАТИЙ Богдан Павлович

Дата: 22.09.2023 12:33

ЖОВНОВАТИЙ

Богдан Павлович

Дата, місце народження: 2 липня 1990 року, с. Лісове Тальнівського району Черкаської області

Звання: солдат

Посада: гранатометник 2 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 3 стрілецької роти 1 стрілецького батальйону

Дата, місце загибелі: 11 листопада 2022 року, м. Бахмут Донецької області

Місце поховання: с. Лісове

ЖОВНОВАТИЙ Богдан Павлович

народився 2 липня 1990 року в с. Лісове на Тальнівщині, тут провів дитячі та юнацькі роки. По закінченню Лісівської загальноосвітньої школи здобув професію автомеханіка.

Згодом проходив строкову службу в Збройних Силах України, після чого працював в органах внутрішніх справ, під час служби  брав участь в антитерористичній операції, захищаючи східні терени нашої держави.

З початку повномасштабного наступу російської федерації знову пішов захищати рідну країну: 30 серпня 2022 року був мобілізований до Збройних Сил України як солдат-гранатометник.

Загинув 11 листопада 2022 року, під час оборони міста Бахмут Донецької області.

У Богдана Павловича залишились мама Раїса Леонідівна, батько Павло Андрійович, сестричка Олександра та дружина Інна Василівна, з якою нещодавно він пов’язав свою долю.

Поховали Героя 15 листопада 2022 року на кладовищі с. Лісове.