МАТЕЄНКО Глєб Вячеславович

Дата: 22.09.2023 14:07

МАТЕЄНКО

Глєб Вячеславович

Дата, місце народження: 24 січня 1999 року, селище Васильківка Дніпропетровської області

Звання: старший матрос

Посада: оператор роти апаратної роти зв’язку батальйону зв’язку

Дата, місце смерті: 12 грудня 2022 року, м. Бахмут Донецької області

Місце поховання: с. Гордашівка

МАТЕЄНКО Глєб Вячеславович

народився 24 січня 1999 року у селищі Васильківка Дніпропетровської області. Там закінчив школу.

У Дніпропетровському професійно-технічному училищі здобув професію автослюсаря.

У 2019 році юнак переїхав на Тальнівщину, у с. Гордашівку, де проживав його батько. Цього ж року Глєб Вячеславович був призваний на строкову службу, по закінченню якої підписав контракт зі Збройними Силами України. Брав участь в антитерористичній операції.

Повномасштабна війна застала Глєба у Вугледарі Донецької області, де на той момент юнак проходив службу.

Життя старшого матроса, оператора роти зв’язку Глєба Матеєнка обірвалося 12 грудня 2022 року у м. Павлоград Дніпропетровської області.

У Глєба залишилися мама Маргарита Едуардівна, батько Вячеслав Васильович, дружина Наталія, донька Емілія, сестри Евеліна, Анжела, брати Веніамін, Едуард, Микита.

Поховали Героя 17 грудня 2022 року на кладовищі с. Гордашівка.