СОФТЕНКО Віталій Сергійович

Дата: 22.09.2023 14:36

СОФТЕНКО

Віталій Сергійович

Дата, місце народження: 28 червня 1993 року, с. Лоташеве Тальнівського району Черкаської області

Звання: солдат

Посада: гранатометник 1 аеромобільного батальйону 2 аеромобільного взводу 1 аеромобільної роти аеромобільного батальйону

Дата, місце загибелі: 29 березня 2023 року поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області

Місце поховання: с. Корсунка

СОФТЕНКО Віталій Сергійович

народився 28 червня 1993 року в с. Лоташеве Тальнівського району Черкаської області. Проживала родина у Корсунці. Віталія і на два роки старшого від нього брата Євгена виховувала мама, батько із сім’єю не жив.

Після закінчення школи в м. Київ юнак здобув освіту будівельника в Київському будівельному коледжі. Довгий час проживав та працював у місті Києві, де одружився та створив родину.

Віталій любив риболовлю, захоплювався підводним полюванням.

У 2021 році померла мама і Віталій із сім’єю повернувся у Корсунку. Тут народився синочок Ярослав.

Віталій Сергійович 25 січня 2023 року був прийнятий на військову службу за мобілізацією гранатометником аеромобільного батальйону.

Під час виконання бойового завдання з захисту суверенітету, територіальної цілісності України 29 березня 2023 року солдат Віталій Софтенко загинув поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області.

Без батьківського тепла і турботи залишився маленький Ярослав, який свій перший рік народження зустрів без тата. У глибокій скорботі - любляча дружина Аліна Сергіївна, батько Сергій Олександрович, брат Євгеній, рідні та друзі.

Поховали захисника 2 квітня 2023 року у селі Корсунка.