ЗОЗУЛЯ Віталій Васильович

Дата: 22.09.2023 14:43

ЗОЗУЛЯ

Віталій Васильович

Дата, місце народження:6 червня 1995 року, с. Заліське Тальнівського району Черкаської області

Звання: головний сержант

Посада: командир відділення управління взводу управління командира батареї 1 гаубичної артилерійської батареї  1 гаубичного артилерійського дивізіону

Дата, місце загибелі:  21 травня 2023 року в околиці смт. Білогорівка Луганської області

Місце поховання: с. Заліське

ЗОЗУЛЯ Віталій Васильович

народився 06 червня 1995 року в селі Заліське. Тут минули дитячі та юнацькі роки. Після школи закінчив Тальянківський агротехнічний фаховий коледж (2014 р.).

У 2017-2018 роках проходив строкову службу у військах ППО Збройних Сил України. Після армії працював трактористом-механіком у агрофірмі «Корсунь».

20 березня 2022 року, попри «бронь» за місцем роботи, добровільно мобілізований до Національної Гвардії України. За словами товаришів, був кращим аеророзвідником Національної Гвардії України.

У червні 2023 р., за словами дружини, після кількох тижнів тактичних навчань, готували до відправки «на передову». Тоді дружина Віталія, Лілія Олегівна, закликала небайдужих долучатися до збору коштів. Кошти на спорядження бійців збирали рідні. Зібрані гроші об’єднали, щоб придбати бус «Мерседес Спринтер», дрон «Мавік», прибори нічного бачення, військовий бінокль, далекоміри, каски, тактичні рукавички, окуляри, спальники, каремати тощо.

Головний сержант, командир відділення управління взводу управління командира батареї 1 гаубичної артилерійської батареї  1 гаубичного артилерійського дивізіону Віталій Васильович Зозуля загинув 21 травня 2023 року в околиці смт. Білогорівка Луганської області.

Без сина залишились тато, мама, без чоловіка – дружина Лілія Олегівна, без батька троє дітей – Тимурчик, Ян, Гордійчик. Без доброго й чуйного сина, гарного брата залишилася мама Світлана Валентинівна, батько Василь Васильович та сестра Наталія.

Поховали воїна 24 травня 2023 року в селі Заліському.