ПІВТОРАК Анатолій Дмитрович

Дата: 22.09.2023 15:16

ПІВТОРАК

Анатолій Дмитрович

Дата, місце народження:  13 січня 1971 року, с. Криві Коліна Тальнівського району Черкаської області

Звання: солдат

Посада: стрілець 2 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 2 стрілецької роти

Дата, місце загибелі:  12 липня 2023 року поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області

Місце поховання: с. Криві Коліна

ПІВТОРАК Анатолій Дмитрович

народився 13 січня 1971 року у селі Криві Коліна. Навчався в Кривоколінській школі  з 1978 по 1988 рік,  коли був у 8 класі- залишився напівсиротою, бо помер батько, тому дуже рано довелося дорослішати і стати опорою для бабусі та мами. А далі – Уманське ПТУ №9, здобув фах електромонтера. У 1989 році служив в армії на  кордоні Узбекистан-Афганістан. У 1991 році повернувся додому  в уже незалежну Україну. Працював у рідному селі  електриком.  З 1992  по 1996 рік жив у місті Черкаси та працював мельником у м. Камянка, с. Драбівці, с. Думанці. У 1994 році одружився. Мав трьох дітей: Аліну-1995р.н., Сергія – 1998р.н., Марію – 2007 р.н.

З 1996 жив і працював у рідному селі, самотужки оволодів фахом будівельника. І завжди говорив: «Я з нуля можу побудувати хату!», і будував і собі, і людям. Не цурався ніякої роботи. Останні 12 років пропрацював на Кривоколінській ГЕС.

24 лютого 2022 року про початок війни дізнався від сина Сергія, який працював у м. Умань і став свідком ракетного удару по військовій частині у с. Розсішки. Він відразу подзвонив додому, а вже 25 лютого ввечері з військкомату йому зателефонували, щоб на 8:00 з’явився з речами. «Як так? Чому сина, який ще не встиг пожити беруть, а мене ні? Я теж іду!!!» - так вирішив Анатолій, а переконувати в іншому не було навіть думки. За рік війни у Анатолія з҆явилася ще одна родина - його побратими, за яких переживав, як за свою сім’ю. Службу у ЗСУ розпочав 27.02.2023 у Звенигородській ТРО. Отримав позивний «РАК» від ПівтоРАК.

Загинув 12.07.2023 року при виконанні бойового завдання поблизу населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району Донецької області внаслідок отриманих поранень, несумісних з життям.

Поховали Героя 15.07.2023 року в селі Криві Коліна.