Міський голова Василь Сідько вручив двом військовослужбовцям відзнаки Міністерства оборони України- медалі «За поранення».

Дата: 23.11.2023 11:24

Не дивлячись на молодий вік, хлопці брали участь не в одній військовій операції поФото без опису захисту нашої країни, де й отримали поранення. Наразі захисники знаходяться на реабілітації в одній із рот охорони не на передових позиціях.

Того ж дня, міський голова вручив ще дві нагороди, на жаль посмертно.

Нагороду «Золотий хрест»- отримали родичі загиблого Тальнівчанина Солошенка Миколи Васильовича, який загинув від мінометного обстрілу на Бахмутському напрямку під час виконання бойового завдання із захисту України.

Орден «За мужність» 3-го ступеня, (посмертно),  Василь Сідько передав рідним мужнього воїна, жителя села Легедзине - Кузьміна Віталія Володимировича, який  віддав власне життя за нашу незалежність.

Ніяка нагорода не замінить матерям - синів, дружинам - чоловіків, а дітям – батьків.

Міський голова подякував родинам загиблих за виховання справжніх патріотів. Адже Україна тримається саме на таких Героях, які віддали свої життя за мир на нашій землі, майбутнє для наших дітей та спокій у домівках.