ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 22.02.2024 10:46

Запрошуємо роботодавців пройти опитування, яке проводиться Міністерством економікиФото без опису України разом Міжнародною організацією з міграції.

Опитування проводиться з метою визначення поточних та перспективних потреб підприємств у працівниках, затребуваних професіях та навичках. Ваші відповіді дозволять проаналізувати перспективи галузевого розвитку, затребуваність навичок за професіями, перспективні потреби у професіях та навичках, оцінити можливості та існуючі бар’єри на ринку праці.

Заповнити форму https://docs.google.com/.../1FAIpQLSexjEFZUYSaIe.../viewform

У разі виникнення питань звертайтесь на гарячу лінію Тальнівського управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості (093) 481-88-51 або особисто звернутися до Тальнівського управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості за адресою: м. Тальне, вул.. Майданецька, 13/1.