Ще трьом полеглим захисникам встановлять меморіальні дошки у Тальнівській громаді

Дата: 17.05.2024 11:17

16 травня виконавчий комітет ТМР на черговому засіданні, яке провів міський голова Василь Сідько, прийнявФото без опису рішення про встановлення трьох меморіальних дошок полеглим бійцям:

ГАЙДАЄНКУ Руслану Івановичу, ПОЧАПСЬКОМУ Олегу Ігоровичу та БУГАЙОВУ Василю Анатолійовичу.

На фасаді будівлі Тальнівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» Тальнівської міської ради Черкаської області встановлять меморіальні дошки Руслану ГАЙДАЄНКУ - жителю м. Тальне, який загинув 1 вересня 2022 року поблизу населеного пункту Павлівка Волноваського району Донецької області та Олегу ПОЧАПСЬКОМУ -жителю м. Тальне, який загинув 22 березня 2023 року поблизу населеного пункту Міньківка Донецької області.

На фасаді будівлі Веселокутської гімназії Тальнівської міської ради Черкаської області за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н., с. Веселий Кут, вул. Віті Проценка, 38 меморіальну дошку встановлять Василю БУГАЙОВУ - жителю с. Веселий Кут, який загинув 21 липня 2023 року в районі с. Мала Токмачка Запорізької області.