Як підприємству стати частиною «Зроблено в Україні»?

Дата: 20.05.2024 10:03

Якщо ви виробник, який має виробничі потужності в Україні, то ви вже частина даноїФото без опису програми. Адже вона про те, аби підтримувати українське.

Але не завжди покупець розуміє, що той чи інший продукт виготовлений саме в Україні. Назва бренду, пакування, дизайн можуть дезорієнтувати споживача. Тому створено універсальне лого для позначки товарів, виготовлених в Україні.

Кожен український виробник може нанести це лого на свій товар. Як це зробити?

Перейти на сайт державної програми «Зроблено в Україні» — https://madeinukraine.gov.ua/

Заповнити форму для підприємців;

Завантажити брендбук і ознайомитися з рекомендаціями щодо розміщення;

Все — лого готове до використання. Тепер покупці легко вирізнятимуть українські товари поміж інших.

Ви також можете звернутися за консультацією до фахівців служби зайнятості: Тальнівського управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості (093) 481-88-51 або особисто звернутися за адресою: м. Тальне, вул.. Майданецька, 13/1.