Важлива інформація

Дата: 22.05.2024 10:46

Колись в іншому — довоєнному житті, ми і подумати не могли, що будемо асоціюватиФото без опису дрони із брендом «made in Ukraine».

Проте за останній рік виробництво БПЛА в Україні виросло в сто разів. І наші Збройні сили потребують їх ще і ще.

Тому зустрічайте нову програму національної політики «Зроблено в Україні» — гранти для виробників дронів.

Держава готова покрити до 80% вартості від поданого проєкту.

Які умови?

грантові кошти можна спрямувати на придбання, доставку, монтаж обладнання;

отримувач має створити певну кількість робочих місць, залежно від суми гранту.

Така фінансова стимуляція допоможе створити нові робочі місця, збільшити надходження у вигляді податків до бюджетів усіх рівнів. Зрештою, збільшення попиту на кваліфіковані інженерно-технічні, ІТ-кадри стимулюватиме молодь навчатися відповідних професій.

Але найголовніше — ми зможемо допомогти нашим військовим.

Більше дронів «Зроблено в Україні» — більше збережених життів наших воїнів!

Підприємці, які займаються виробництвом дронів, можуть подати заявку через Дію: заповнити інформацію про себе, подати свій проєкт у вигляді бізнес-плану і отримати можливість взяти грант до 8 млн. грн на умовах співфінансування 80 на 20 - 80% покриває держава, 20% від вартості — заявник. Особливість для виробників у тому, що зараз їм дана можливість своїми коштами покривати свої операційні витрати. А держава покриє витрати на закупівлю, установку, облаштування обладнання.

Ви також можете звернутися за консультацією до фахівців служби зайнятості: Тальнівського управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості (093) 481-88-51 або особисто звернутися за адресою: м. Тальне, вул.. Майданецька, 13/1.