Відбудеться церемонія прощання із захисником

Дата: 29.05.2024 11:33

У Тальнівській громаді прощатимуться із полеглим у війні захисником -Здрагушем Георгієм Георгійовичем.Фото без опису

Прощання з Героєм відбудеться в місті Тальне у четвер 30 травня 2024 року об 11:00 годині біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та Захисникам України.

Просимо всіх віддати шану вірному сину України, у якого було попереду довге і щасливе життя. Але йому тепер навіки 25…

Георгій Здрагуш народився 02.11.1998 року у селі Довгеньке Тальнівського району. У лави бійців мобілізувався у березні 2022-го. Бойові завдання виконував будучи навідником відділення технічної розвідки ремонтно-відновлювального батальйону військової частини А 0693.

Серце захисника зупинилося 23 травня 2024 року у КП «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.Мечникова, де Георгій проходив лікування після тяжкого поранення.

У 25-річного Героя залишилися мама, тато, сестри, племінники.

Глибокі співчуття рідним, близьким і побратимам.

Вічна пам'ять та слава Герою.