Підтримка ЗСУ

Дата: 05.07.2024 09:45

Засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ) для наших військових стають все більше актуальними, так як дрони ворога дошкуляють на полі бою.

У рамках підтримки військових 04.07.2024 року міський голова Василь СІДЬКО передав захисникам засобиФото без опису радіоелектронної боротьби (РЕБ), що були придбані за кошти платників податків нашої громади, відповідно до тендерних процедур, через систему «Проззоро», а саме:

Засоби радіоперешкод «Бумбокс 5»;

Підсилювач сигналів мультичастотний купольний «STR ШАТРО 50-1LP».

Засоби РЕБ мають критично важливе значення для сучасних бойових дій. Вони дозволяють виявляти та придушувати радіосигнали противника, знижуючи його ефективність його комунікацій та управління. Це забезпечить перевагу на полі бою та підвищить безпеку військових підрозділів.

Передача РЕБ є частиною ширшої програми підтримки ЗСУ, яку реалізує міська влада.

Тальнівська міська територіальна громада і в подальшому продовжить забезпечувати наших військових необхідним обладнанням та матеріально-технічними ресурсами.